PRINTO 57Te

PRINTO 57Te

Bezawaryjność i solidność EMAR PRINTO 57T przy zastosowaniu kopii elektronicznej zapisywanej na karcie MMC lub SD.

BONO E

BONO E

Drukarka fiskalna Bono E posiada nowe funkcjonalności, sprawiające, że użytkujący ją użytkownik dysponuje wieloma nowymi możliwościami.

THERMAL FV

THERMAL FV

Posnet Thermal FV to urządzenie przystosowane do długotrwałej pracy w punktach o dużym natężeniu ruchu (supermarkety, stacje benzynowe, itd).

DELTA MAX E

DELTA MAX E

ELZAB Delta Max E jest przygotowana do operacji przejścia na walutę Euro jako podstawowy środek płatniczy w Polsce.

PS 4000 E

PS 4000 E

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku.

THERMAL FV EJ

THERMAL FV EJ

POSNET THERMAL FV EJ jest wersją najpopularniejszej w kraju drukarki fiskalnej dedykowaną do placówek o dużym natężeniu ruchu.

THERMAL HS EJ

THERMAL HS EJ

POSNET THERMAL HS EJ to drukarka fiskalna, której konstrukcja została oparta na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych.

TEMPO 3

TEMPO 3

Drukarka Emar Tempo 3 (z kopią elektroniczną) - najnowszy model drukarki fiskalnej zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Emar.

DELIO PRIME E

DELIO PRIME E

DELIO PRIME E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna.

THERMAL XL

THERMAL XL

Posnet Thermal XL to najmniejsza stacjonarna drukarka fiskalna drukująca grafiki i kody 2D na paragonach, fakturach VAT i wydrukach niefiskalnych !

INNOVA DF-1V

INNOVA DF-1V

to urządzenie które zrewolucjonizowało rynek urządzeń fiskalnych w Polsce.

HD E

HD E

Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color.

THERMAL HD

THERMAL HD

Posnet Thermal HD to zupełnie nowa jakość na rynku drukarek fiskalnych.

DELTA MAX G

DELTA MAX G

Szybka i stabilna komunikacja z komputerem i innymi urządzeniami okołokasowymi czynią kasę Delta Max E zaawansowanym stanowiskiem sprzedaży

< 123 >

Dla
Handlu

Wasz sklep to miliony informacji i setki klientów. Oferujemy systemy kasowe, które zapewnią : analizę obrotów, gospodarkę magazynową, system ewidencji klienta, rozliczenie remanentu, obsługę kart płatniczych, pełną kontrolę personelu, automatyczną identyfikację produktu. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii jakie dostarczają nam nasi kooperanci - Novitus S.A., Elzab, Posnet, Sharp, Innova.

Dowiedz się więcej

Dla
Gastronomii

To kompleksowa oferta prostych rozwiązań do barów, pubów i kawiarni, aż po rozbudowane systemy oparte na oprogramowaniu do obsługi gastronomi. Nasi klienci bazują na tych rozwiązaniach od wielu lat - w rejonie o dużym natężeniu turystycznym, co obliguje do najwyższej jakości świadczonych usług oraz właściwie dobranych urządzeniach. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii, a przy tym możemy się pochwalić dużym doświadczeniem we wdrażaniu urządzeń oraz systemów wspomagających prowadzenie działalności gastronoicznej.

Dowiedz się więcej

Stacja
Benzynowa

Grosz-Serwis od ponad 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania dla stacji paliw. Na przestrzeni tych wielu lat posiedliśmy duże doświadczenie w tej branży oferując najwyższy poziom usług serwisowych, zapewniający naszym klientom gwarancję ciągłości pracy (serwis 24h). Wśród naszych klientów są zarówno koncerny naftowe, jak i lokalni dystrybutorzy paliw płynnych. Oferujemy Państwu program dedykowany dla stacji benzynowych - System McSPAL . Program ten przeznaczony jest dla stacji o różnym zaawansowaniu technologicznym oraz posiadających różne zasady organizacji pracy: przy szerokim dostępie do informacji o zarejestrowanej sprzedaży. Jest to sprawdzony i godny polecenia program wspomagający pracę stacji paliw.

Dowiedz się więcej

Gabinety
Medyczne

Urządzenia fiskalne stosowane w gabinetach lekarskich powinny być małe, estetyczne, wygodne w obsłudze oraz łatwe w utrzymaniu czystości – to najważniejsze cechy urządzeń według klientów tej branży. Wychodząc naprzeciw powyższym sugestiom Klientom z branży medycznej przygotowaliśmy listę urządzeń, które zostały odpowiednio dobrane do charakteru pracy w gabinetach lekarskich. Z przedstawiona grupy urządzeń postaramy się wybrać dla Państwa najwłaściwsze rozwiązanie spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Dowiedz się więcej