MINI E z klaw. modułową

MINI E z klaw. modułową

Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna oraz przy pracy mobilnej.

BINGO XL

BINGO XL

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych.

JOTA E

JOTA E

Model z kopią elektroniczną paragonów. Kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, cukierni i małej gastronomii.

SENTO E

SENTO E

Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych.

SOLEO PLUS

SOLEO PLUS

Jest to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży.

ALFA MAX

ALFA MAX

ELZAB Alfa Max E to nowa linia kas fiskalnych oferująca najwyższą jakość technologii i zestaw funkcjonalny stosowany w kasach systemowych.

SHARP ER-A285P

SHARP ER-A285P

Najnowsza kasa fiskalna SHARP z elektronicznym zapisem kopii wydruków, przeznaczona do placówek handlowych o średnim natężeniu ruchu.

SOLEO PLUS E

SOLEO PLUS E

To najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających punktów sprzedaży.

NEO EJ STANDARD

NEO EJ STANDARD

Kasa Posnet Neo EJ to wysokiej jakości i prosta w obsłudze kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu.

NEO EJ PLUS

NEO EJ PLUS

Kasa NEO EJ przeznaczona jest do pracy w średniej wielkości placówkach handlowych.

ALFA MAX E

ALFA MAX E

ALFA MAX E dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych.

PRINTO 57T

PRINTO 57T

Bezawaryjność oraz szybka i bezproblemowa współpraca ze wszystkimi oprogramowaniami oraz urządzeniami to podstawowa zaleta EMAR PRINTO 57T.

DEON E

DEON E

DEON E pomimo niewielkich rozmiarów dzięki nowoczesna technologii zamkniętej w poręcznej i ergonomicznej obudowie posiada ogromne możliwości.

TEMO HS EJ

TEMO HS EJ

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku !

NEO XL EJ

NEO XL EJ

NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową (do 30 000 PLU lub 60 000 PLU).

PROFIT EJ

PROFIT EJ

Najnowszy model znanej i bardzo cenionej przez klientów drukarki fiskalnej przeznaczonej do małych i średnich sklepów oraz gastronomii.

< 123 >

Dla
Handlu

Wasz sklep to miliony informacji i setki klientów. Oferujemy systemy kasowe, które zapewnią : analizę obrotów, gospodarkę magazynową, system ewidencji klienta, rozliczenie remanentu, obsługę kart płatniczych, pełną kontrolę personelu, automatyczną identyfikację produktu. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii jakie dostarczają nam nasi kooperanci - Novitus S.A., Elzab, Posnet, Sharp, Innova.

Dowiedz się więcej

Dla
Gastronomii

To kompleksowa oferta prostych rozwiązań do barów, pubów i kawiarni, aż po rozbudowane systemy oparte na oprogramowaniu do obsługi gastronomi. Nasi klienci bazują na tych rozwiązaniach od wielu lat - w rejonie o dużym natężeniu turystycznym, co obliguje do najwyższej jakości świadczonych usług oraz właściwie dobranych urządzeniach. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii, a przy tym możemy się pochwalić dużym doświadczeniem we wdrażaniu urządzeń oraz systemów wspomagających prowadzenie działalności gastronoicznej.

Dowiedz się więcej

Stacja
Benzynowa

Grosz-Serwis od ponad 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania dla stacji paliw. Na przestrzeni tych wielu lat posiedliśmy duże doświadczenie w tej branży oferując najwyższy poziom usług serwisowych, zapewniający naszym klientom gwarancję ciągłości pracy (serwis 24h). Wśród naszych klientów są zarówno koncerny naftowe, jak i lokalni dystrybutorzy paliw płynnych. Oferujemy Państwu program dedykowany dla stacji benzynowych - System McSPAL . Program ten przeznaczony jest dla stacji o różnym zaawansowaniu technologicznym oraz posiadających różne zasady organizacji pracy: przy szerokim dostępie do informacji o zarejestrowanej sprzedaży. Jest to sprawdzony i godny polecenia program wspomagający pracę stacji paliw.

Dowiedz się więcej

Gabinety
Medyczne

Urządzenia fiskalne stosowane w gabinetach lekarskich powinny być małe, estetyczne, wygodne w obsłudze oraz łatwe w utrzymaniu czystości – to najważniejsze cechy urządzeń według klientów tej branży. Wychodząc naprzeciw powyższym sugestiom Klientom z branży medycznej przygotowaliśmy listę urządzeń, które zostały odpowiednio dobrane do charakteru pracy w gabinetach lekarskich. Z przedstawiona grupy urządzeń postaramy się wybrać dla Państwa najwłaściwsze rozwiązanie spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Dowiedz się więcej