DIBAL W-025s

producent: Dibal
dostępność: 24h
2 895,00zł

cena netto

Waga DIBAL W-025S to przedstawiciel najnowszej linii produktów Dibala w ofercie Novitus – serii 500. Nowoczesne wzornictwo, atrakcyjny wygląd, zadziwiająca funkcjonalność oraz prostota programowania i obsługi to główne atuty nowej serii wag etykietujących. Jako kontynuacja znanej i docenianej serii K jest ona również dedykowana do średnich i dużych placówek handlowych, w których wagi pracują w rozbudowanych sieciach.

Cechy produktu:

 • nowoczesny design i funkcjonalność
 • możliwość łączenia w sieci wag
 • 5000 PLU
 • wersja płaska
 • podświetlane, alfanumeryczne wyświetlacze LCD
 • możliwość drukowania na różnych rozmiarach etykiet
 • Ethernet
 • Typ wagi: 
  Płaska
  Zakres ważenia/dokładność: 
  6/15 kg / 2/5 g
  Zasilanie: 
  Sieciowe 230V, 50Hz
  Klawiatura: 
  Membranowa, wodoodporna na mikroprzełącznikach
  Wyświetlacz: 
  Podświetlany, alfanumeryczny LCD (superlux)
  Interfejsy: Ethernet, skaner
  Wymiary wagi: 360(W) x 430(D) x 160(H) mm
  Wymiary szalki: 355(W) x 260(D) mm
  Waga: 8,5 kg
  Materiały eksploatacyjne: 
  Papier termiczny, papier termiczny samoprzylepny, etykiety
  Rozmiar etykiet: od 30 x 30 mm do 60 x 100 mm
  Rozdzielczość drukarki: 203 dpi (punktów na cal)
  Programowanie etykiet: Tak
  Funkcja etykiety zbiorczej: Tak
  Funkcja paczkowania: Tak
  Programowanie z komputera: Tak
  Liczba programowalnych towarów: 5000
  Programowanie on-line: Tak

Produkty podobne

DIBAL K355S XL RS422

DIBAL K355S XL RS422

K355S XL RS422 to pierwszy model z serii wag etykietujących marki DIBAL

CAS LP 1,6

CAS LP 1,6

To niezawodna waga etykietująca mająca zastosowanie w małej oraz średniej placówce handlowej

Dla
Handlu

Wasz sklep to miliony informacji i setki klientów. Oferujemy systemy kasowe, które zapewnią : analizę obrotów, gospodarkę magazynową, system ewidencji klienta, rozliczenie remanentu, obsługę kart płatniczych, pełną kontrolę personelu, automatyczną identyfikację produktu. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii jakie dostarczają nam nasi kooperanci - Novitus S.A., Elzab, Posnet, Sharp, Innova.

Dowiedz się więcej

Dla
Gastronomii

To kompleksowa oferta prostych rozwiązań do barów, pubów i kawiarni, aż po rozbudowane systemy oparte na oprogramowaniu do obsługi gastronomi. Nasi klienci bazują na tych rozwiązaniach od wielu lat - w rejonie o dużym natężeniu turystycznym, co obliguje do najwyższej jakości świadczonych usług oraz właściwie dobranych urządzeniach. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii, a przy tym możemy się pochwalić dużym doświadczeniem we wdrażaniu urządzeń oraz systemów wspomagających prowadzenie działalności gastronoicznej.

Dowiedz się więcej

Stacja
Benzynowa

Grosz-Serwis od ponad 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania dla stacji paliw. Na przestrzeni tych wielu lat posiedliśmy duże doświadczenie w tej branży oferując najwyższy poziom usług serwisowych, zapewniający naszym klientom gwarancję ciągłości pracy (serwis 24h). Wśród naszych klientów są zarówno koncerny naftowe, jak i lokalni dystrybutorzy paliw płynnych. Oferujemy Państwu program dedykowany dla stacji benzynowych - System McSPAL . Program ten przeznaczony jest dla stacji o różnym zaawansowaniu technologicznym oraz posiadających różne zasady organizacji pracy: przy szerokim dostępie do informacji o zarejestrowanej sprzedaży. Jest to sprawdzony i godny polecenia program wspomagający pracę stacji paliw.

Dowiedz się więcej

Gabinety
Medyczne

Urządzenia fiskalne stosowane w gabinetach lekarskich powinny być małe, estetyczne, wygodne w obsłudze oraz łatwe w utrzymaniu czystości – to najważniejsze cechy urządzeń według klientów tej branży. Wychodząc naprzeciw powyższym sugestiom Klientom z branży medycznej przygotowaliśmy listę urządzeń, które zostały odpowiednio dobrane do charakteru pracy w gabinetach lekarskich. Z przedstawiona grupy urządzeń postaramy się wybrać dla Państwa najwłaściwsze rozwiązanie spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Dowiedz się więcej