Datalogic Cobalto CO5300

producent: DATALOGIC
dostępność: 24h
cena na zapytanie

Datalogic Cobalto™ to wielokierunkowy, laserowy czytnik prezentacyjny dla użytkowników szukających wysokiej wydajności zamkniętej w ładnej i stylowej obudowie. Elegancki, niebieski krąg światła „Ring of Light”, otaczający okno skanujące zmienia kolor na zielony jako wizualne potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu. Dodatkowo wysokiej jakości polifoniczny głośnik może być skonfigurowany do odtwarzania wybranego dźwięku jako potwierdzenia prawidłowego odczytu kodu.
Wielokierunkowy wzór skanujący składający się z 20 linii oraz 1500 skanów na sekundę zapewnia najszybszą na rynku prędkość skanowania kodów 1D oraz doskonała tolerancję na ruch. Tryb skanowania jednoliniowego aktywowany za pomocą pojemnościowego przycisku w połączeniu z gumowymi elementami obudowy oraz regulowanym kątem nachylenia okna skanującego pozwala używać w komfortowy sposób Cobalto™ jako czytnik ręczny.\

Rodzaj czytnika: 
Prezentacyjny, laserowy
Źródło światła: 
650 nm VLD
Odległość odczytu: 
do 27,5 cm (w zależności od gęstości kodu kreskowego)
Rozdzielczość: 
5 mils
Szybkość odczytu: 
1500 skanów/s
Wzór skanujący: 
20 linii skanujących
Warunki pracy: 
Temp. 0 – 40 C, wilgotność względna 5 – 90 %
Wymiary: 
99 x 110 x 150 mm
Waga: 
440 g
Dostępne interfejsy: 
RS232, USB, KB
Zastosowanie: 
Handel, stacje benzynowe, apteki, banki, biuro, usługi pocztowe

Produkty podobne

Honeywell MS 7120 Orbit

Honeywell MS 7120 Orbit

Czytnik MS 7120 - wykorzystuje technikę holograficzną, może odczytywać kod kreskowy niezależnie od jego położenia względem okna czytnika.

Honeywell MS 3780 Fusion

Honeywell MS 3780 Fusion

MS 3780 Fusion to wielokierunkowy, laserowy czytnik kodów kreskowych z opcjonalnym trybem skanowania jednoliniowego

Honeywell MS 3580 Quantum

Honeywell MS 3580 Quantum

Quantum to wielokierunkowy, laserowy czytnik kodów kreskowych z opcjonalnym trybem skanowania jednoliniowego

Datalogic Magellan 1100i

Datalogic Magellan 1100i

Magellan 1100i to najmniejszy wielokierunkowy czytnik z rodziny Magellan.

Dla
Handlu

Wasz sklep to miliony informacji i setki klientów. Oferujemy systemy kasowe, które zapewnią : analizę obrotów, gospodarkę magazynową, system ewidencji klienta, rozliczenie remanentu, obsługę kart płatniczych, pełną kontrolę personelu, automatyczną identyfikację produktu. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii jakie dostarczają nam nasi kooperanci - Novitus S.A., Elzab, Posnet, Sharp, Innova.

Dowiedz się więcej

Dla
Gastronomii

To kompleksowa oferta prostych rozwiązań do barów, pubów i kawiarni, aż po rozbudowane systemy oparte na oprogramowaniu do obsługi gastronomi. Nasi klienci bazują na tych rozwiązaniach od wielu lat - w rejonie o dużym natężeniu turystycznym, co obliguje do najwyższej jakości świadczonych usług oraz właściwie dobranych urządzeniach. Korzystamy z najlepszych rozwiązań i technologii, a przy tym możemy się pochwalić dużym doświadczeniem we wdrażaniu urządzeń oraz systemów wspomagających prowadzenie działalności gastronoicznej.

Dowiedz się więcej

Stacja
Benzynowa

Grosz-Serwis od ponad 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania dla stacji paliw. Na przestrzeni tych wielu lat posiedliśmy duże doświadczenie w tej branży oferując najwyższy poziom usług serwisowych, zapewniający naszym klientom gwarancję ciągłości pracy (serwis 24h). Wśród naszych klientów są zarówno koncerny naftowe, jak i lokalni dystrybutorzy paliw płynnych. Oferujemy Państwu program dedykowany dla stacji benzynowych - System McSPAL . Program ten przeznaczony jest dla stacji o różnym zaawansowaniu technologicznym oraz posiadających różne zasady organizacji pracy: przy szerokim dostępie do informacji o zarejestrowanej sprzedaży. Jest to sprawdzony i godny polecenia program wspomagający pracę stacji paliw.

Dowiedz się więcej

Gabinety
Medyczne

Urządzenia fiskalne stosowane w gabinetach lekarskich powinny być małe, estetyczne, wygodne w obsłudze oraz łatwe w utrzymaniu czystości – to najważniejsze cechy urządzeń według klientów tej branży. Wychodząc naprzeciw powyższym sugestiom Klientom z branży medycznej przygotowaliśmy listę urządzeń, które zostały odpowiednio dobrane do charakteru pracy w gabinetach lekarskich. Z przedstawiona grupy urządzeń postaramy się wybrać dla Państwa najwłaściwsze rozwiązanie spełniające wszystkie powyższe wymagania.

Dowiedz się więcej